KONST / Litografier / Färglitografi 3785226
nr 378 5226
Färglitografi
sign 44/95, 1950-tal, 64x49
Utrop:
1.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 19 september 2005
1.100 kr
2.500 kr
3.100 kr
5.000 kr
5.100 kr
ledande budet*
5.300 kr